ثبت نام فوری وام ازدواج

ثبت نام فوری وام ازدواج

امروزه ثبت نام وام ازدواج ضرورت و اهمیت بسیار زیادی کرده است. ما در این وب سایت شما را تا دریافت وام ازدواج همراهی خواهیم نمود.

ثبت نام وام ازدواج در سال ۱۳۹۳ سه میلیون تومان و در سال ۱۳۹۷ مبلغ ۱۵ میلیون تومان و در سال ۱۳۹۸ وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافت.

 

ثبت نام و پیگیری وام ازدواج:

اولین نگرانی که زوجین پس از عقد‌‌‌ دارند؛ درخواست و ثبت نام وام ازدواج برای انجام مراسم و خرید مایحتاج ضروری جهت شروع زندگی است. امروزه ثبت نام وام ازدواج ضرورت و اهمیت بسیار زیادی کرده است. ما در این وب سایت شما را تا دریافت وام ازدواج همراهی خواهیم نمود.

ثبت نام وام ازدواج در سال ۱۳۹۳ سه میلیون تومان و در سال ۱۳۹۷ مبلغ ۱۵ میلیون تومان و در سال ۱۳۹۸ وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافت. وام ازدواج به هریک از زوجین به صورت جداگانه تعلق می‌گیرد و زوجین نیز می توانند ثبت نام وام ازدواج خود را با هم انجام دهند.

در مجموع وام ازدواج به زوجین در سال ۱۳۹۳ به مبلغ ۶ میلیون تومان و در سال ۱۳۹۷ مبلغ ۳۰ میلیون تومان و وام ازدواج در سال ۱۳۹۸ به زوجین ۶۰ میلیون تومان به هر دو نفر از زوجین تعلق می‌گیرد.

 

شرايط دریافت وام ازدواج:

ثبت نام وام ازدواج براي هريک از زوجين بصورت جداگانه صورت می‌گیرد و هر یک از زوجین باید مدارک لازم مانند شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج را به همراه داشته باشند.

 

ثبت نام وام ازدواج

پس از ثبت نام به هریک از زوجین کدرهگیری ۱۰ رقمی جهت پیگیری وام ازدواج تخصیص داده می شود.

پس از تعیین شعبه و دریافت پیامک، جهت پیگیری وام ازدواج و اطلاع از شعبه عامل اعطاي وام، می‌توانید مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که مدت زمان تعیین شعبه از سوی بانک ها با توجه به میزان منابع قرض الحسنه بانک ها تخصیص متغییر می باشد.

مراجعه به شعبه معرفي شده ظرف حداکثر  ۱۲ روز کاری ،با به همراه داشتن مدارک لازم الزامی می باشد.

درصورت عدم مراجعه به شعبه مربوطه در مدت زمان تعيين شده. اطلاعات ثبت نامی شما از سوی بانک مرکزی حذف خواهدشد و دوباره می توانید ثبت نام وام ازدواج را انجام بدهید

تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هریک از زوجین در حال حاضر مبلغ ۱۵ میلیون تومان میباشد. که به محض افزایش مبلغ وام ازدواج در همینجا به شما اطلاع رسانی های لازم را خواهیم نمود.

ثبت نام فوری وام ازدواج

برچسب ها

جنوب سافت

در صورتی که پس از ثبت نام در سایت جنوب سافت ، خود شما موفق شدید "درهمان بانک و استانی که در سایت ما ثبت کرده اید" ثبت نام نمایید. می توانید از طریق فرم بازگشت وجه ، درخواست بازگشت وجه واریزی را نمایید.

توجه نمایید در غیر اینصورت به هیچ وجه ، وجه پرداختی بازگشت داده نمی شود پس لطفا پس از اطلاع دقیق از خدمت ما نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

تـذکـرات

تـذکـر: سامانه اصلی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در آدرس https://ve.cbi.ir قابل دسترس می باشد و سایت ما فقط به شما در تسریع روند ثبت نام وام ازدوج کمک می کند.

نـماد اعتـماد

logo-samandehi