درخواست وام ازدواج

در خواست وام ازدواج به یکی از دغدغه های جوانان پیش از ازدواج تبدیل شده است زیرا با بالارفتن قیمت اجناس این وام تنها نقطه ی امید جوانان محسوب می شود، در خواست وام ازدواج بسیار ساده است و به راحتی می توانید در اینترنت برای وام ازدواج ثبت نام کنید. افزایش وام ازدواج در سال ۹۸ یکی از انتظارات جوانان محسوب می شود.

درخواست وام ازدواج به یکی از دغدغه های جوانان پیش از ازدواج تبدیل شده است زیرا با بالا رفتن قیمت اجناس این وام تنها نقطه ی امید جوانان محسوب می شود، درخواست وام ازدواج بسیار ساده است و به راحتی می توانید در اینترنت برای وام ازدواج ثبت نام کنید. افزایش وام ازدواج در سال ۹۸ یکی از انتظارات جوانان محسوب می شود.

درخواست وام ازدواج

نحوه ی درخواست وام ازدواج

درخواست وام ازدواج بسیار ساده است ابتدا باید  زوجین به صورت جداگانه بعد از وارد کردن اطلاعات خود در سایت ثبت نام کنند و بعد از چند روز آدرس شعبه ی بانک برای آن ها ارسال خواهد شد. سپس با در دست داشتن مدارک مورد نیاز مانند سند ازدواج، شناسنامه و ضامن به بانک مراجعه کنید و وام خود را دریافت کنید. مدت باز پرداخت وام ازدواج ۵ ساله بوده و کار مزد آن ۴ درصد است. توجه داشته باشید که اگر کارمند دولت هسید این وام از حقوق شما کسر خواهد شد.

انتظارات جوانان و مشکلات درخواست وام ازدواج

با وجود افزایش مشکلات اقتصادی جوانان انتظار داشتند مبلغ این وام در سال ۹۸ افزایش پیدا کند. پیدا کردن ضامن نیز یکی از مشکلات پیش روی در خواست وام ازدواج است که شرایط را در اول زندگی مشترک برای آن ها سخت می کند. با تدابیری مانند برداشتن ضامن یا افزایش مقدار وام ازدواج می توان تا حدی مشکلات جوانان برای ازدواج را کاهش داد تا با معضلاتی مانند افزایش سن ازدواج در جوانان مواجه نشویم.

برچسب ها

جنوب سافت

در صورتی که پس از ثبت نام در سایت جنوب سافت ، خود شما موفق شدید "درهمان بانک و استانی که در سایت ما ثبت کرده اید" ثبت نام نمایید. می توانید از طریق فرم بازگشت وجه ، درخواست بازگشت وجه واریزی را نمایید.

توجه نمایید در غیر اینصورت به هیچ وجه ، وجه پرداختی بازگشت داده نمی شود پس لطفا پس از اطلاع دقیق از خدمت ما نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

تـذکـرات

تـذکـر: سامانه اصلی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در آدرس https://ve.cbi.ir قابل دسترس می باشد و سایت ما فقط به شما در تسریع روند ثبت نام وام ازدوج کمک می کند.

نـماد اعتـماد

logo-samandehi