همه چیز درباره سایت ثبت نام وام ازدواج

همه چیز درباره سایت ثبت نام وام ازدواج

همه چیز درباره سایت ثبت نام وام ازدواج

اقدام از طریق سایت جنوب سافت برای دریافت این وام کاری ساده­تر است. چرا که شما از شرایط آگاه خواهید شد و چه بسا نیاز نیست در صف­های طولانی بانک­ها منتظر بمانید. وام ازدواج طرحی برای تسهیل ازدواج جوانان است و به همین همه نهادهای مربوطه در تلاشند که این وام به راحتی به دست زوج­های جوان برسد.

چرا از طریق سایت ثبت نام وام ازدواج اقدام کنیم؟

برای دریافت وام ازدواج ابتدا لازم است، شرایطی که برای دریافت وام ازدواج لازم است را مطالعه کنید. سایت ثبت نام وام ازدواج به شما کمک خواهد کرد که کلیه شرایط را بررسی کنید و اقدام به ثبت نام نمایید. همچنین شما از طریق این سایت می­توانید کلیه اطلاعات مورد نیاز خود مانند نحوه بازپرداخت، شرایط دریافت وام، شرایط ضامن و آخرین اخبار مربوط به وام ازدواج را به دست آورید.

 پس از این که زوجین برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کردند؛ کد رهگیری دریافت می­کنند. لازم است که به صورت روزانه وارد سایت شوید و اطلاعات مراحل ثبت نام و دریافت وام ازدواج خود را پیگیری کنید. بدیهی است که ممکن است زوجین به اینترنت دسترسی نداشته باشند و فرصت آن­ها از دست برود و دوباره مجبور به انتظار شوند. اقدام از طریق سایت ثبت نام وام ازدواج به پیشگیری از هدر رفتن این فرصت جلوگیری می­کند.

در واقع شما از یک وکیل مطمئن برای دریافت وام ازدواج خود استفاده می­کنید که این موضوع خیال شما را از بابت همه چیز راحت خواهد کرد. در صورت نیاز شما می­توانید با پشتیبانی سایت ثبت نام وام ازدواج نیز تماس بگیرید و سوالات و ابهام­های به وجود آمده را رفع کنید.

پس از ثبت نام از طریق سایت چه اقدامی باید انجام داد؟

زمانی که شما از طریق سایت ثبت نام وام ازدواج اقدام می­کنید؛ روند دریافت وام شما پیگیری خواهد شد و به اطلاع شما خواهد رسید. حال آنکه پس از مشخص شدن شعبه توسط سایت شما باید به آن جا مراجعه حضوری داشته باشید و با عقد قرار داد وام ازدواج خود را دریافت کنید. زوجین برای مراجعه حضوری به شعبه ۱۲ روز پس از اعلام شعبه از طرف سایت فرصت خواهند داشت و پس از آن اطلاعات ثبت نام آن­ها به کلی حذف خواهد شد و مجبور خواهند شد از اول مراحل ثبت نام را اجرا کنند. در این مراحل سایت ثبت نام وام ازدواج به شما کمک خواهد کرد که به موقع از تعیین شعبه اطلاع پیدا کنید و به جای شما همه چیز را پیگیری خواهد کرد.

نکاتی پیرامون دریافت وام ازدواج

  • در ضمن باید توجه داشته باشید که چنانچه یکبار از تسهیلات ازدواج استفاده کرده­اید، برای بار دوم این تسهیلات به شما تعلق نخواهد گرفت.
  • تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران برای دریافت وام ازدواج امری ضروری می­باشد.
  • از آن­جایی که یکی از مهم­ترین مدارک مورد نیاز برای دریافت وام ازدواج عقدنامه می­باشد؛ افرادی که جزو اقلیت­های مذهبی هستند باید اقرارنامه ازدواج یا هر مدرک دیگری که مورد تأیید مراکز اقلیت­های دینی کشور باشد را ارائه دهند. این سند مانند عقدنامه معتبر است.
  • زوجینی که خارج از ایران عقد کرده­اند و گواهی آن­ها توسط سفارت ایران در خارج از کشور صادر شده است؛ می­توانند از وام ازدواج استفاده کنند.

همه چیز درباره سایت ثبت نام وام ازدواج

برچسب ها

جنوب سافت

در صورتی که پس از ثبت نام در سایت جنوب سافت ، خود شما موفق شدید "درهمان بانک و استانی که در سایت ما ثبت کرده اید" ثبت نام نمایید. می توانید از طریق فرم بازگشت وجه ، درخواست بازگشت وجه واریزی را نمایید.

توجه نمایید در غیر اینصورت به هیچ وجه ، وجه پرداختی بازگشت داده نمی شود پس لطفا پس از اطلاع دقیق از خدمت ما نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

تـذکـرات

تـذکـر: سامانه اصلی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در آدرس https://ve.cbi.ir قابل دسترس می باشد و سایت ما فقط به شما در تسریع روند ثبت نام وام ازدوج کمک می کند.

نـماد اعتـماد

logo-samandehi